TRÉNINKY

Trénujeme PARKOUR a WORKOUT

Na tréninky se rezervujte přes rezervační systém. Trenér tak bude vědět kolik parkouristů přijde na trénink a přizpůsobí podle toho trénink. Rezervační systém máme ZDE

Co si mám vzít na trénink ?

sportovní oblečení, obuv do tělocvičny, pití, členskou přihlášku, kterou si můžete stáhnout ZDE a 80 Kč a nebo si můžete zakoupit naší permanentku a to THÉSEUS ( 7 tréninků + 1 zdarma) v ceně 560 Kč a PERSEUS (10 tréninků + 2 zdarma) v ceně 800 Kč. U Těchto permanentek je platnost 2 měsíce od zakoupení. A dále si u nás můžete zakoupit permanentku na půl roku ARES (37 tréninků + 15 tréninků zdarma) a nebo roční členství ZEUS (75 tréninků + 25 tréninků zdarma). Platbu posílejte na účet: 2601530719 / 2010 a do poznámky napište jméno a příjmení parkouristy.

Náš trénink

Naše tréninková jednotka parkouru a workoutu si půjčuje hodně z gymnastiky a atletiky. Zároveň začleňujeme prvky z funkčního tréninku, s cílem budovat žádoucí pohybové stereotypy, a z pohybové prehabilitace, abychom minimalizovali rizika zranění v budoucnosti. Polovina tréninku je zaměřená na rozvoj síly, obratnosti a koordinačních schopností. Následuje panel parkourových technik a jejich nácviku zakončených protahovacím cvičením.

Děti mají přístup na naše tréninky od 8.let.

U pokročilých a více pokročilých probíhá gymnastická průprava na akrobacii a zvládnutí salt: salto vpřed (frontflip), salto vzad (backflip), sideflip, skrčka, stojka a plynulé napojování těchto cviků do kombinací.

Co během tréninku využíváme?

Během tréninku využíváme hrazdy, bradla, gymnastické kruhy a různé typy žíněnek, duchen, tatami, švédské bedny, žebřiny.

Jaký má trénink průběh ?

  • Rozcvička
  • Trénink na určité téma
  • Posilování s vlastní vahou těla
  • Strečink
  • Čas na otázky

Kde se nachází tělocvičny?

CHOMUTOV

Základní škola Duhová Cesta s.r.o.

  • Úterý a Pátek od 16:00 do 18:00 hod.
  • Neděle od 15:00 do 17:00 hod.

Členský příspěvek za dvouhodinový trénink je 80 Kč a nebo si kupte permici a trénink bude stát 60 Kč. 

Trénink probíhá v tělocvičně:

ZŠ Duhová Cesta Chomutov, ulice Havlíčkova 3675, Chomutov. Čekejte u zadního vchodu – vstup od zastávky MHD Kostnická, škola.

Žatec

Základní škola a Mateřská škola Žatec, Jižní 2777, Žatec

  • Sobota a Neděle od 10:30 do 12:00 hod. 

Trénink probíhá v tělocvičně: ZŠ Jižní 2777, Žatec

Členský příspěvek za dvouhodinový trénink je 80 Kč a nebo si kupte permici a trénink bude stát 60 Kč. 

Facebook Comments