Menu Zavřeno

WORKOUT

WORKOUT

cvičení s vlastní vahou těla, která zahrnuje různé cviky na veřejných sportovních hřištích, především na hrazdě, bradlech, žebřinách, horizontálních žebřících, kruzích a jiných konstrukcích, nebo i bez jejich použití (na zemi). Hlavní důraz je kladen na cvičení s vlastní vahou, rozvoj síly a vytrvalosti. 

CHOMUTOV

Street Workout hřiště Eldorado v parku na Kamenném vrchu

  • Úterý od 16:00 do 18:00 
  • Neděle od 14:00 do 16:00

Individuální trénink

 

Časy tréninků

Úterý ZŠ Duhová Cesta Chomutov 16:00 - 18:00
Středa Gymnázium Kadaň 17:00 - 18:00

Co si mám vzít

sportovní oblečení, obuv do tělocvičny, pití, členskou přihlášku, kterou si můžete stáhnout ZDE

Jak trénink vypadá

Naše tréninková jednotka parkouru si půjčuje hodně z gymnastiky a atletiky. Zároveň začleňujeme prvky z funkčního tréninku, s cílem budovat žádoucí pohybové stereotypy, a z pohybové prehabilitace, abychom minimalizovali rizika zranění v budoucnosti. Polovina tréninku je zaměřená na rozvoj síly, obratnosti a koordinačních schopností. Následuje panel parkourových technik a jejich nácviku zakončených protahovacím cvičením.

Děti mají přístup na naše tréninky od 8.let.

U pokročilých a více pokročilých probíhá gymnastická průprava na akrobacii a zvládnutí salt: salto vpřed (frontflip), salto vzad (backflip), sideflip, skrčka, stojka a plynulé napojování těchto cviků do kombinací.

Během tréninku využíváme hrazdy, bradla, gymnastické kruhy a různé typy žíněnek, duchen, tatami, švédské bedny, žebřiny.

  • Rozcvička
  • Trénink na určité téma
  • Posilování s vlastní vahou těla
  • Strečink
  • Čas na otázky

Cena 

60 Kč a nebo si můžete zakoupit naší permanentku a to

 IÁSON ( 6 tréninků + 2 zdarma) v ceně 360 Kč 
THÉSEUS (10 tréninků + 2 zdarma) v ceně 600 Kč.

Když se trénink nekoná

Pokud nastane situace, že se trénink nekoná posíláme dopředu všem, kteří nám do členské přihlášky napsali e-mail informaci, v případě, že jste provedli rezervaci tak obdržíte ze systému zprávu o nekonání tréninku automaticky a stejně tak tuto informaci sdělujeme na našem fb a zde na webu.

Na tréninky vytváříme na našich fb stránkách události a dále je možné si rezervovat trénink v rezervačním systému, který máme ZDE