Menu Zavřeno

Workout – tréninky

Jestli chceš zvedat velké váhy a nemít přitom problémy s páteří a klouby ve stáří, v tom případě jsi u nás na správném místě. Náš způsob cvičení dbá v první řadě o zdravotní stránku a vysvětlíme Ti správné metody a postupy vedoucí rovněž k stabilním silovým progresům. 

Chceš se naučit cvičení, které generuje sílu Tvého těla? V mistrovské fázi cvičení pro Tebe gravitace přestane mít význam. Náš tým patří ve workoutu mezi nejlepší v republice, a tak Tě v tomto umění provede cestou, kde se správně naučíš ovládat své tělo.

Naučíme Tě jak aktivovat hluboký stabilizační systém se zapojením všech důležitých svalových vláken s cílem zesílit kosterní svalstvo a úpony.

Tvé benefity budou nejen dokonalejší práce těla v běžných životních situacích, ale i zlepšení prokrvení vnitřních orgánů v těle.

Vycházíme z nejnovějších poznatků vývoje dítěte do jeho prvního roku kdy začne batole chodit. Naučíme Tě centrovat všechny klouby a svaly a zpevnit páteř. Zlepší se postavení těla, postavení pánve, nohou a odstraní se bolesti zad. Tvůj pohyb dostane nový rozměr.