Menu Zavřeno

Street Workout Rakovník Battle 2018

Ze Street Workout Rakovník Battle 2018 jsme přivezli dvě stříbrné medaile !
Zde je zpětný pohled na soutěž s foto a video reportáží ze Street Workout Rakovník Battle 2018, který se konal 2.června 2018 a ve free style kategorii naše Pája Šulistová v ženách obsadila krásné druhé místo a to samé se podařilo našemu Jurovi Sasynovi v kategorii do 78 kg.
A jaký byl průběh?
Pro náš tým je Rakovník ve své podstatě za humny, a tak jsme navázali na naši předchozí účast, která začala hned na prvním ročníku 2015 kde nás tehdy velmi pěkně reprezentoval Vladimír Pospíšil v sets and reps kde obsadil velmi pěkné třetí místo a již tehdy všechny udivil neuvěřitelně vysokým počtem kliků.
Na čtvrté učinkování v Rakovníku jsme vyslali freestyle sestavu v nejsilnějším obsazení a to do kategorie muži do 77 kg – Juru Sasyna (který v roce 2017 vyhrál celkem 7 battlů v ČR a na Slovensku a byl druhý v Berlíně na Berlin Bar Warz), Marka Bodnára, Markuse Arbeita
a do kategorie žen jsme samozřejmě poslali Pavlu Šulistovou (úřadující mistryni ČR).
Začátek freestylu byl ve 13:30 a začalo se hned nejobsazovanější kategorií a to muži do váhy 78 kg.
První z trojice našich mužských atletů šel v rámci základního kola na řadu Markus Arbeit. Zde se můžeš podívat na jeho první set.
Videozáznam – Markus Arbeit – základní kolo

Druhým naším atletem, který se představil v základním kole byl Marek Bodnár.
Videozáznam – Marek Bodnár – základní kolo

Dále se v základním kole představila Pája Šulistová
Videozáznam – Pája Šulistová – základní kolo

Posledním naším atletem, který se představil byl Jura Sasyn, který hned od začátku jel bomby s profesorskou precizností jemu vlastní.
Videozáznam – Jura Sasyn – základní kolo

Po základním kole dál postupoval vybraný počet borců do vyřazovacích bojů. Do těchto vyřazovacích bojů dále postoupili všichni naši atleti.
Ve čtvrtfinále na sebe narazili dva naši atleti a to Marek Bodnár a Markus Arbeit.
A na jejich vzájemný battle o postup se můžete podívat zde.
Videozáznam – Battle mezi Markem Bodnárem a Markusem Arbeitem

Do dalšího kola, tedy do semifinále, po bratrovražedném souboji postoupil Markus Arbeit.
Ve čtvtrfinále na sebe narazili náš Jura Sasyn a Petr Tůma a Jura zde ukázal své mistrovské umění.
Videozáznam – Petr Tůma a Jura Sasyn

v semifinále Markus Arbeit narazil na Petra Lešáka a bohužel Petr měl v tomto setu opravdu pěkně našlápnuto.
Videozáznam – Petr Lešák a Markus Arbeit

Kategorie ženy neměla vyřazovací boje a tak holky měly dvě kola po 2 minutách. Druhé kolo Páji Šulistové je k dispozici.
Videozáznam – 2. kolo Páji Šulistové
Do finále se probojoval od nás pouze Jura Sasyn a také zde předvedl maximum na extra třídě.