Menu Zavřeno

Street Workout Festival 2018

Street Hard Workers se stejně jako minulý rok zúčastnili této soutěže konané v rámci EVLS Prague 2018 odehrávající se o víkendu 28.-29.9.2018
EVLS je jedna z největších fitness soutěží ve střední Evropě v rámci, které se koná i spousta dalších silových soutěží, a tak mimo street workoutu bylo vidět sportovce z CrossFitu, MMA, atd.
Minulý rok náš atlet Jura Sasyn vyhrál street workout festival 2017 v kategorii muži do 75 kg, takže jsme na tuto soutěž jeli obhajovat pozice.
Ze základního kola se v kategorii muži do 75 kg (která nás nejvíce zajímala), probojovali Markus Arbeit a 15.ti letý Filip Krátký. Oba dva se v rámci vyřazovacích bojů probojovali do finále, a tak ve finále jsme měli oba dva zástupce a finále tak byl bratrovražedný souboj a to doslova, protože Filip v létě nejvíce trénoval právě s Markusem.
Vítězem Street Workout Festivalu 2018 se stal 15.ti letý Filip Krátký !!!
V soutěži jsme samozřejmě měli i naše holky a to Adélu Hutyrovou, Barču Sobotkovou a Terezu Tkadlecovou. Do vyřazovacích bojů postoupili všechny naše holky. V semifinále zůstala Terezka a třetí místo vybojovala Barča Sobotková. Na krásné stříbrné místo se probojovala Adéla Hutyrová  !!!

Ze soutěže náš tým tak vezl zlatou medaili, dvě stříbrné medaile a jednu bronzovou medaili. Tento tým má ale samozřejmě vše ještě před sebou, protože mimo Markuse Arbeita bylo všem 15.náct let a tak je se na co těšit !
Zde si můžete vychutnat battly našich atletů ve videu, které natočil Dan Čuřík a ve fotkách, které byly pořízeny díky ronnie.cz a Lucii Žemberyové.