Menu Zavřeno

Rozhýbeme Jirkov

V rámci podpory od Nadace Tesco a Města Jirkov se nám podařilo obnovit starý street workout park v areálu Městského Gymnázia a Základní školy Jirkov, který byl postaven v roce 2014 a v rámci participativního rozpočtu Chomutova a Města Jirkova se nám podařilo prosadit výstavbu nového street workout parku a to v bývalém areálu atletického stadionu v Chomutově plus výstavbu v tomto areálu parkour hřiště a dále výstavbu jednoho street workout parku v Jirkově v Olejomlýnském parku.

Video

Ve starém street workout parku docházelo k tréninkům po celé jaro a léto a na podzim bude přesun do nových prostor v bývalé Preciose, kde bude možné trénovat bez omezení každý den.

Další tréninky probíhaly v Chomutově v areálu Domovinka, na street workout parku, který se nám podařilo prosadit v rámci participativního rozpočtu v roce 2017 a na kterém jsme uspořádali v roce 2018 Street Hard Workout Battle 2019 a slavnostní otevření.

Video

V rámci podpory cvičení a street workoutu jsme pro Město Žatec natáčeli video jak lze trénovat na street workout parku v Žatci, které jsme oficiálně za podpory Města Žatce a Kisswire otevírali v roce 2018.

V srpnu jsme vystupovali na Street Food Marketu před hotelem Thermal, na 14.8. Březenské pouti jsme propagovali street workout v rámci naší exhibice na hrazdě a 21.8. jsme podpořili skvělou dobročinnou akci Memoriál Peti Hézlové odehrávající se každý rok v Lounech. Tento rok se již jednalo o šestý ročník. Na akci se vybírají peníze na léčbu pro lidi, kteří se léčí s rakovinou na chomutovské onkologii. Na akci se vybralo neuvěřitelných 250.815 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *