Menu Zavřeno

Exhibice na Vodních hrátkách v Droužkovicích

Jak jste určitě zaznamenali na našich facebookových stránkách, včera jsme byli vystupovat v Droužkovicích na Vodních hrátkách, a tak Vám přinášíme krátký report.
Pozvání na akci jsme dostali od Obce Droužkovice, a protože se jedná o skvělou akci tak pozvání jsme velmi rádi přijali.
Trochu si pro ty z Vás, kdo neví kde Droužkovice leží, něco o této vesnici povíme.
Obec Droužkovice leží cca. 3 km jihovýchodně od Chomutova pod kopcem Farářka u tzv. Pražských polí, které vznikly zatopením a propadnutím hlubinného hnědouhelného lomu. V dnešní době se zde nachází velké množství zvláště chráněných druhů a je to velmi oblíbené místo pro rekreační rybolov.
Na Vodních hrátkách měl celou akci pod palcem, tedy samozřejmě z pohledu mikrofonu, Radek Jirgl, skvělý moderátor a komentátor a náš dlouholetý kamarád.
Na Vodních hrátkách soutěžilo několik družstev vytvořených jak z místních občanů, tak i z okolních vesnic a atmosféra na akci byla nejen velmi soutěživá, ale také velmi přátelská a to tak, že si vzájemně týmy fandily a podporovaly. V Droužkovicích na Vodních hrátkách to zkrátka žilo a byl to velmi fajn letní chill.
Naše vystoupení bylo v pozdějších odpoledních hodinách, ale i tak bylo vedróóó !
A my zde přinášíme pár fotek a nějaké video z našeho vystoupení.

Na našem vystoupení samozřejmě nechyběli ani parkouristi, kteří si nechali diváky naskládat na zem do řady a všechny tyto dobrodruhy čekalo přeskakování pomocí sideflipů.

A po naší show jsme od diváků sklidili bouřlivý aplaus, za který velmi děkujeme, protože nás velmi těší když naše umění se Vám líbí.
Velmi za pozvání děkujeme a budeme se těšit na další podobně vydařenou akci.