Služby

Nabízíme vystoupení na maturitních a reprezentačních plesech, firemních večírcích, soukromých akcích, oslavách a jiných společenských akcích.

Co nabízíme?

  • STREET WORKOUT /cvičení s vlastní vahou těla/
  • PARKOUR & TRICKING
  • BREAKDANCE
  • AKROJÓGA

Vystoupení mohou být samostatně ve výše jmenovaných stylech nebo samostatně.

Průměrná délka vystoupení je 5-15 minut. Podle délky vystoupení se stanovuje cena.

Pokud si nás objednáte na vystoupení v některých z výše uvedených stylů, tak nemusíme zůstat pouze u toho! Po naší exhibici Vám dále nabízíme další naše služby, které lze různým způsobem nakombinovat dle Vašeho uvážení a vytvořit tak i program na celé odpoledne.

 1. Improvizovaný trénink s vlastní vahou těla

  Na konstrukci hrazd s bradly pod naším dohledem pro dospělé vytvoříme trénink. Doba tréninku 1 hodina. K tréninku bude využit i závěsný systém trx a další pomůcky.


 2. Soutěž pro děti

  Na soutěži si děti zábavnou formou zasoutěží. Soutěž bude v různých pohybových aktivitách jako např.: skákat v pytli na čas, balanc s pinpongovým míčkem a raketou na improvizované “kladině”, chůze po slacklinu za naší asistence, skákání přes švihadlo na čas či přetahovaná lanem. Děti dostanou diplom o absolvování soutěže.

 3. Trénink na balančních míčích

  Tento trénink je vhodný pro lidi trpící bolestmi zad a problémy s meziobratlovými plotýnkami.

 4. Protahovací Seminář

  Na semináři si nastíníme jak v práci využít obědovou přestávku, pro krátké protažení a udržení kondice. Vhodné jak pro tzv. “kancelářské”, tak pro lidi v provozu.

 5. Parkour v kostce pro začátečníky

  Na krátkém semináři si ukážeme základní cviky pro zvládnutí jednoduchých cviků použitelných i v běžném životě (kotouly v před, kotouly v zad, parakotoul, dopady na přesnost).

 6. Acroyoga pro začátečníky

  Vhodné především pro páry kde si mohu vyzkoušet jak společně si jednoduše zatrénovat v přírodě, pouze z vlastní váhou těla, kde jeden musí spoléhat na druhého.

 7. Přednáška o stravě

  Přednáška o možnostech jak si v průběhu dne nakombinovat jídlo, aby Vaše tělo fungovalo správně. Na závěr bude prostor pro otázky.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo na našich facebookových stránkách >>>>

+420 777 033 700

praetorians2013@gmail.com

Facebook Comments