Rok 2019 z pohledu Street Hard Workers

Rok se s rokem sešel a tak je čas se podívat nazpátek jaký byl rok 2019 a co pro nás přinesl a co odnesl.

Než se pustíme do rekapitulace celého roku tak Vám popřejeme mnoho štěstí, zdraví, pohody, lásky, spokojenosti, progresu ve všem Vašem konání a celkovém posouvání vpřed a samozřejmě ať se Vám plní všechna Vaše přání a sny v roce 2020!

A teď ta rekapitulace! Na začátku roku 2019 jsme uzavřeli spolupráci s Československou husitskou církví v Chomutově a v jejich prostorech jsme si vytvořili svůj vlastní soukromý Gym, který jsme vybavili konstrukcí hrazd a bradel tzv. kostka na které jsou tři hrazdy a dvojbradla. Dále máme ve výbavě jednoručky od 2 kg do 40 kg, kotouče na osy v celkové váze 200 kg, dvoje žebřiny, jedna velká hrazda na zeď, dva profi běžecké pásy a 6 profi rotopedů.

A tak od ledna začala příprava na další sezónu!

V lednu jsme také hned absolvovali tři vystoupení a to na maturitním plese v České Lípě 11.01.2019 a v Tuchořicích a v městě Plesná.

Další vystoupení na nás čekala v březnu a to v obci Braňany, Chbany, firemní večírek v Žatci, pro Obec Lubenec, Dobroměřice, Chodov a Společenský večer Města Žatce.

Samozřejmě stále myslíme na budoucnost a tak tréninky pro děti jely stále dál a to 3x týdně v Chomutově a 2 x týdně v Kadani a 2 x týdně v Žatci!

V dubnu Jura Sasyn zveřejnil své motivační video!

V květnu nás čekala vystoupení v Jílové u Děčína na motorkářském srazu a Líšťanech u Loun kde jsme otevírali nové sportoviště! Na konci května náš tým uspořádal již třetí ročník Garden battle vol. III u Vláďi Pospíšila na zahradě

V červnu se naši dva borci – Jura Sasyn a Pepa Růžička nominovali na velmi prestižní soutěž a to WSWCF Academy World CUP 2019 v Lotyšské Jürmale kde se utkali s těmi jedny z nejlepších v Evropě! Jura Sasyn zde obsadil pěkné páté místo s tím, že bojoval s těmi nejlepšími ve finále!

Jeho comba ve finále jsou k nalezení zde:

Celou naši cestu na soutěž, ubytování a cestu zpět jsme natočili a parádně si i užili!

V červnu na nás čekala další vystoupení a exhibice a to v v Kulturním domě Střelnice v Kadani pro Severočeské doly a.s., pro Obce Velemyšleves, Vrskmaň, Pnětluky u Loun, Božičany u Chodova a v Radium paláci v Jáchymově.

V červnu náš tým uspořádal již pátý ročník Street Hard Workout Battle 2019 v Chomutově a to na novém street wokrout hřišti od společnosti WO Club! Celý battle si můžete s námi užít v tomto úžasném videu, které pro nás natočil Jan Vorlík – Maximal Animal. A nejen toto video ale všechna naše videa z battlů, protože dlouhodobá spolupráce je pro nás základ!!!

ht

V červenci na nás čekalo vystoupení ve Starých Křečanech, okr. Děčín a samozřejmě i bylo ladění formy pro free style battle v Žatci, který byl 17.08.2019

Na našem battlu jsme měli přímo hvězdnou porotu: Vadym Oleynik asi vůbec není potřeba představovat, Latwist, Viktor Fedorov, Hefesto Girl,
Antoine Lacotte​, Lea Depagneux​, Šimon Forrai. A samozřejmě velmi udivoval i počet porotců! Byla to hvězdná sedmička!!!

Absolutním vítězem battlu se stal Vitalii Pavlenko, který je i zároveň mistr Ukrajiny 2019

S absolutním vítězem battlu Vitalii Pavlenkem si můžete poslechnout i rozhovor. je v originále a náš překladatel Tomáš Kochlöffel udělal překlad!

V srpnu jsme podpořili mistra ČR ve street workoutu ve váhové kategorii do 77 kg a to Adama Polince a zaplatili jsme za něj letenku do Valdhovenu, ubytování v Eidhovenu a startovné na soutěži od WSWCF Academy World Cup 2019. Článek s naším aktuálním mistrem ČR.

V září pro nás začali tréninky s Jiřím Kornem! Ano vystupovali jsme v O2 aréně na koncertu Jiřího Korna v rámci jeho oslav 70.tin a to na 70XDÍK v kompletně zaplněné O2 aréně před 20.000 lidmi! Ale celý začátek už začal v srpnu kdy nám zavolal jeho manager zda by jsme vystupovali na koncertu a absolvovali celkem pět celodenních tréninků.

Dalším pro nás velmi významnou spoluprací byly dvě vystoupení pro firmu Alpine Pro která pro Olympijský svaz vytvořila edici oblečení pro olympiádu 2020 v Tokyu a náš tým na hrazdě ukazoval dresy, v kterých uvidíte naše reprezentanty na olympiádě! Zatím nesmíme z akcí zveřejnit fotky a videa, ale slibujeme Vám, že v květnu 2020 nás již v těchto dresech na fotkách a videích uvidíte!

A dnes 31.12.2019 nás uvidíte na Silvestra v pěti hotelích v Jáchymově!!!

Facebook Comments