Naše plány v roce 2019

Rok 2019 se právě teď nachází ve fázi oslav Velikonoc, což jsou nejvýznamnější křesťanské svátky a symbolizují vítězství dobra nad zlem a života nad smrtí a tak je čas zveřejnit co bude hýbat životem Street Hard Workers.

Street Hard Workout League – je nezávislý soubor battlů, které tento rok budeme pořádat po severočeských městech. Tento rok to bude Chomutov a Žatec. Jedná se o Garden battle vol. III, Street Hard Workout Battle Chomutov 2019 a Street Hard Workout Battle Žatec 2019. Nad celou sérií battlů převzal záštitu hejtman Ústeckého kraje, pan Oldřich Bubeníček. 

Garden battle vol. III je první battle z celé série a začíná 18.5.2019 tradičně v Žatci, kousek od hlavního vlakového žateckého nádraží. Smyslem battlu je si zatrénovat v tradičních cvicích a to ve shybech, klicích, klicích na bradlech (dipech) a dřepech, u kterých každý dostane osu se závažím o stejné váze jako je jeho tělo. Závěr celého battlu, který nekončí vyhlášením vítězů je společné posezení, vyprávění příběhu ze a opečení si kusu masa u ohně. Více se dozvíte na shwbattle.cz

Garden battle

Street Hard Workout Battle Chomutov 2019 se bude odehrávat 02.06.2019 a to na zcela zbrusu novém street workout hřišti v areálu tzv. Domovinky, známé také pod názvem bývalá plochá dráha, kde dnes vznikl sportovní areál s velkým využitím. Toto street workout hřiště bylo vybudována Statutárním městem Chomutov v rámci participativního rozpočtu za naší iniciace a oslovení Vás všech, aby v rámci hlasování jste náš projekt podpořili a 02.06.2019 budeme všichni společně slavit tento úspěch street workoutem. Soutěžit se bude opět ve cvicích – shyby, kliky, dipy a dřep na jedné noze. Pro ženy a děti máme připravenou variantu australské shyby, dámské kliky a klasické dřepy. V doprovodném programu bude vystoupení chomutovské Acroyogové skupiny pod vedením Jany Kuklové a dále bude ukázka parkouru a freerunningu. Více informací na
http://www.shwbattle.cz/souteze/shw-battle-chomutov-2019/

Video pro Město Žatec. V červenci a na začátku srpna nás čeká natáčení pro Město Žatec a to v rámci našeho projektu představit severočeská města a především jejich historii a památky pomocí sportů, které charakterizují náš tým a to street workoutem, parkourem, freeruningem, trickingem a breakdancem. Bude se jednat již o druhý díl. První díl měl obrovský úspěch a Město Žatec použilo toto video při prezentaci a jednáních se zástupci UNESCO. Město Žatec patří mezi jedny z absolutně prvních měst po válce, které bylo zařazeno a vyhlášeno za památkovou rezervaci. Natáčí se zde tradičně mnoho historických filmů a pro nás je velmi zajímavé ukazovat město, z kterého doslova na vás čiší historie naší země. Zde se můžete juknout na první video z Žatce!

Street Hard Workout Battle Žatec 2019 se odehraje 17.8.2019 a bude to na novém street workout hřišti, které jsme otevírali minulý rok! Bude se jednat o zcela klasický freestyle! Samozřejmě i tento rok na battlu velmi pracujeme a myslíme si, že se máte na co těšit. Hlavní výhra bude opět 10.000 Kč tedy 400 EURO !!!

Battle se odehraje na tomto hřišti

Porota bude opět mezinárodní! Složená z velmi významných atletů. Ptáte se z jakých? Áááá tak pojďme si je představit.

Vadym Oleynik – myslíme si že dál není potřeba tohoto atleta více představovat. A podívejme se na jeho motivační video 2018!

Antoine Lacotte – mistr Francie a druhý na FIBO 2018

Viktor Fedorov – mistr Ruska a druhý na světovém poháru 2018

Chumakova Tatyana známá také jako Hefesto Girl

Lea Depagneux – mistryně Francie

Tak co? Těšíte se na sérii battlů, které jsme pro Vás připravili tento rok? My tedy maximálně!

Samozřejmě pro nás tím rok 2019 neskončí a budeme určitě připravovat PULL UP Day 2019 který se odehraje na novém street workout hřišti v Chomutově a to na Zadních Vinohradech kde street workout hřiště vyrostlo právě teď! Tedy v roce 2019!

Náš tým budete moci vidět na různých místech po celé ČR a to na nasmlouvaných vystoupeních, jejichž počet se neustále zvyšuje a už bohužel musíme i některé akce odmítat, protože jet více jak dvě akce v jeden den prostě nejde….

Stejně tak, ale naše atlety uvidíte na většině battlech v tomto roce pořádaných jak v ČR tak na Slovensku! Známé nám jsou zatím:
Rakovník 25.5.2019, Karviná 22.6., Warrior Streetworkout Cup – Šenkvice 14.7., Habartov 20.7., Ullacký pohár 3.8.; King of the North 24.8.

Facebook Comments